infrastructure-2809779__340

Oferta pracy Operator urządzeń silikatowych

W związku z rozwojem firmy i planowanym zwiększeniem produkcji poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

Operator urządzeń silikatowych

Opis stanowiska:

Praca przy prasach (w tym przygotowanie pras do pracy oraz montaż i demontaż narzędzi do pras)

Pomiary i kontrola jakości produkowanych wyrobów

Dzienne przeglądy i dbałość o stan powierzonych maszyn

Wdrażanie usprawnień i optymalizacja procesu

Wymagania:

Wykształcenie średnie, preferowane techniczne

Wymagane doświadczenie w pracy z maszynami automatycznymi

Uprawnienia na wózek widłowy

Umiejętność pracy w zespole

Zaangażowanie i motywacja do pracy

Dyspozycyjność – praca w systemie trzyzmianowym

Oferujemy:

Umowa o pracę

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Możliwość zamieszkania na terenie zakładu dla specjalistów z odległych terenów kraju

C.V. ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres office@ntbsa.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).